Molim vas za mislenje o terapiji "masivnog infarkta so dolna lokalizacija". !. Koliko dana potom treba da se pije diuretik i beta blokator. 12. Koliko puta na dan se piju lekovi za pritisak i kardiotonik? Hvala vam

    Odgovoreno: 09. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Lekovi koje ste pomenuli se uzimaju u terapiji srcane slabosti sto znaci da je infa´rkt bio ozbiljan i da je ostetio pumpnu funkciju srca. Lekove uzimate onako kako vam je preporucio vas lekar i nikako drugacije.