Tokom celog dana osecam da ne mogu da udahnem dovoljno vazduha. Pijem propranolol 2x1/4 zbog aritmije, i rivotril 0, 2 2x1/8 za smirenje. Sta moze biti uzrok toga da se po citav dan borim za vazduh-inace krvni pritisak mi je cesto nizak 100/60. Imala sam problema i sa stitnom zlezdom ali je ona sada u stanju remisije-bez leka ptu. Inace tokom protekle godine sam imala dosta stresnih situacija. Molim odgovor.

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nedostatak vazduha kao tegoba zahteva sagledavanje od strane pulmologa. Kako imate obolelu štitastu žlezdu i uzimate psihijatrijsku terapiju, javite se endokrinologu i psihijatru.