Molim vas da mi kazete samo jedno. Radio sam ekg pre 8 godina i tada mi je nadjeno nesto d2 i d3 da ne valja. Radio sam sve zive testove (ultra zvuk, ekg, holter, test opterecenja) i sve to mi je bilo uredu. Samo mi ekg nije valjao. Rekli su mi da je razlog sto sam u pubertetu i sto mi se nisu svi organi ravnomerno razvili. Sada sam opet isao na ekg i opet mi se neslaze samo to. Sad me zanima da li je to mozda normalno ili sta vec da radim. ?

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Bez uvida u vaš ekg o kakvim se promenama radi je nemoguće reći da li su te promene u sklupu normalnog ekg zapisa. Svakako se javite kardiologu kako bi dobili najbolje objašnjenje i šta nadalje ako bude bilo potrebe za lečenjem.