Poštovani dr. Perišiću dana 19. 6, 2009 imao sam akutni infarkt miokarda u tuzli mi je ugrađen stend poslije mjesec dana nalaz ultrazvuka srca je hipokinezija djela donjeg zida uz uredne srčane dimenzije lvidd 56mm uredne sistolne i diastolne funkcije ef 66 posto. , uredan rad valavula perikardijalna separacija uredna zanimame ocjena nalaza

    Odgovoreno: 24. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Infarkt je napravio nesto stete ali se taj zid srca ipak rkece i to je hipokineza. Kako je dijametar leve komore na gornjoj granici, redukcija od ozbiljnih fizickih aktivnosti.