Na laboratorijskim analizama krvi faktor rizika od infarkta mi iznosi 7. 8 pa me zanima koja je granicna vrednost za to, koliko je to ozbiljno, i kako se snizava, ako je to moguce?

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #39101

    • Snezana Preradovic 26. 03. 2013.

      Postovani ja imam 29 godina uradila sam celu krvnu sliku cisto da vidim jer je sve ok i poviseno mi je. . . Sedimentacija je 15, holesterol 6. 63, trigliceridi su mi 2. 05, hdl holesterol 0, 99, ldl holesterol 4. 71, faktor rizika 6. 70, indeks asteroskleroze 4. 76 pa me zanima sta to znaci? Dali ima nekih opasnosti od necega? Hvala unapred. . .