znam da sam sve zbrzala sto pitanja.meni je IgG POKAZAO 280 A DO 100 JE NORMALNO.DA LI MOGU DA PIJEM ECOMER LEK ULJE IZ AJKULINE JETRE.VOLELA BI DA MI DATE INFORMACIJU KOLIKO MESECI TREBA DA PRODJE DO IZLECENJA,KOLIKO POSLE YTREBA DA SE PAZIM.DA LI JE PRENOSIV KOKSAKI VIRUS,NEZELIM DA ZARAZIM LJUDE OKO SEBE.I KAKO SE PRENOSI.ZBOG CEGA IMAM BOL U PLECKI LEVOJ KAD DISEM

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Nakon virusnih infekcija moguće je još mesecima registrovati povišene titre u krvi. U tom trenutku ne postoji bitna kontagioznost (zaraznost) za okolinu. Obično se preporučuje nekoliko narednih meseci smanjen obim fizičke aktivnosti. Bol u levoj plećki može biti od mnogo toga, premalo je informacija za odgovor.