Molim vas da mi pojasnite dijagnozu mog rodjaka koji ima 17god. Sportski aktivan, i kazete sta bi bilo korisno za njega. Dijagnoza glasi: wolff parkinson white syndroma zavrsna dijagnoza - rf. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      To je postojanje dodatnog puta u srcu kojim se impulsi mogu prenositi iz pretkomora u komore a što može rezultirati pogovu u mladjih osoba veoma brzim srčanim ritmom, nekada i preko 200 otkcaja u minuti.