Postovani, rezultati nalaza krvne slike pokazuju da su mi leukociti malo uvecani 10. 1, hematokrit je na granici 0. 37. Ostalo je (makar ono osnovno) u normali. Lekaru sam se javila zbog povisenog pritiska i lupanja srca, to mi se desava vec cetvrti put, s tim sto moram da naglasim da ja konstantno imam nizak pritisak. Gornji rijetko kad predje 110. Na snimanju stitne zlijezde rekli su mi da je sve u redu, i da nema potrebe da provjerim hormone. Molim vas da me uputite! Ja se uspanicim, to je tacno, ali ovog puta zbog toga sto ne mogu da odredim zbog cega mi se ovo desava, jer mi se pritisak podigne iz cista mira. Znaci nije bilo nervoze niti bilo cega slicnog. Unparijed zahvalna vanja

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Panika nije jedini razlog da se digne prritisak ima tu i puno drugih razloga: tečnost. Uzimanje soli, premor, pušenje, spoljni pritisak. . . Ja ne znam zašto vama skače pritisak, ovo je spisak mogućih razloga.