Pritisak mi nije u redu, imam spore bubrege sa peskom u levom bubregu, stitna zleyda je cisticna i imam jedn cvoric medjutim hormoni su u redu. Menzis mi je izostao pre dva meseca. Imam strahove. . . Pijem lorazepam od 1mg i presolol od 100 mg. Jer imam i lupanje srca. Ovih dana lose spavam znojim se, stolicu imam nekada n dan 3-4 a obicno jednom na dan. Pre podne tj ujutru skidam pritisiak a poslepodne celo vreme je 107/67 sve do spvanja otkucaji 67-80 nekada uvece neznam sta da radim da li trebam piti lek. Nadam se odgovoru. Hvala.

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Imate nekoliko simptoma da ste prenervozni, što uvek može dati reperkusiju na kardiovaskularni sistem. Potreban je odlazak kod neuropsihijatra po mom mišljenju, a po uspostavljanju njegove terapije treba proveriti kakav je pritisak.