Postovani, vec neko vreme mi trne leva ruka, tj, kao da mi struja prolazi kroz nju, a to je praceno isto grcenjem misica grudi, u predelu levog pazuha. . . Tj, vise kao da misic povremeno podrhatava. . . Od deteta imam sum na srcu, sredinom 90-ih sam nosio holter itd, detektovano neko baloniranje mitralnog zaliska itd itd. . . Od oko pre tri godine, prilikom jedne stresne situacije, imao sam visok pritisak, nesto kratno pio lekove (ne secam se koje) i prestao. . U prinicipu nemam niti osecam neke bolove, osim te "struje" u ruci, i podrhtavanja grudnog misica. . . Tu i tamo idem do teretane, ne preopterecujem se, posao mi je da ceo dan sedim za kompjuterom, ali je stresan veoma. . . Cesto sam pod velikim pritiskom. . . . Eto. . Zanima me kokkretno da li ovo sto sam opisao ima veze sa srcem ili nervozom. Pozdrav,

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38663

    • Moje pitanje je: ima neko vrijeme trni mi lijeva ruka, , ali samo kada legnem spavati po danu ja nista ne osjetim ili kada radim to mi netrni i napravi me nervoznom pa bi zeljela cuti odgovor unapred hvala

    • drasko@74.sms 01. 09. 2011.

      Drgo mi je da sam ovo nasao iz prve i procitao. Zahvaljujem se doktoru.