Imam 22god. Vec 7 dana imam pritisak 140 sa 100. Obaram ga tabletom ramipril. Laboratoriski nalazi su mi u redu, imam sako povisen holesterol 5. 9 i trigleciride 1. 9 molim vas recite mi uzrok toga i cega se trebam pridrzavati. . . I kogu li to sve vratiti u normalu, jer pre samo 7 dana sam bio zdrav! Hvala

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      U vašim godinama ovakvi skokovi pritiska su po pravilu vezani za emotivni status i po otklanjanju uzroka stresa obično se smiri i posledica u ovom slučaju povišen pritisak.