Zanima me aritmija i preskakanje srca, godinu dana sam pila cetvrtinu propranolola, bromazepam od 1, 5mg, i prestala sam jer je sve bilo u redu, ali i dalje imam preskakanja koja su veoma neprijatna, nosila sam holter i doktor mi je rekao da je sve u redu samo mi je to od stresa.

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Dok uzimate terapiju preskakanja će biti manje, zato nemojte sami odredjivati terapiju. Stres može biti razlog aritmije i tim pre što vam je taj osećaj neugodan trebate uzimati lekove.