Poštovani,
    Želeo bih da čujem Vaše mišljenje. Često tj. skoro svaki dan osetim žestoko probadanje na levoj strani grudnog koša koje ponekad traje par sekundi, minut, a nekad i celu noć. I tako već 10 godina. Bilo da se krećem, sedim, ležim, samo od jednom krene da žiga. Osetim kao da mi srce lupa toliko jako, kao da hoće da iskoči. Radio sam nekoliko puta ekg na kojem je pisalo wpw sindrom i još nešto vezano za arteriju, zaboravio sam. Doktori mi kažu da nije ništa, a mene i dalje probada, ne mogu da pravilno udahnem, pa bi želeo neko da mi obrazloži zašto mi se to dešava i šta raditi po tom pitanju.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Probadanje koje opisujete zaista ne liči na kardiološki problem ako imate wpw to bi trebalo ispitati. Kod te bolesti su najopasniji napadi ubrzanog rada srca, preko 160 u minuti. Možda su reumatske smetnje u pitanju.