Imam ugradeni stent od 97 god. Prije 2 nedelje imao sam poteskoca ustvari radio sam puno fizickog rada i onda je doslo do problema napunio se vodom na pluci. Iste veceri u bolnici su mi dali lasiks i ujutro vec na rendgen snimci sam bio cist. Moje pitanje je dali mora da idem na opecaii srca ili samo da idem opet na koronarografija. Puno vam hvala unapred!

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Vi ste imali epizodu srčane slabosti i ne može se pričati o operaciji dok se ne zna nalaaz na koronarnim arterijama i srčanim zaliscima. Tek posle tog pregleda se može planirati dalje lečenje.