Sa poštovanjem,
    Imam 15 godina a već mi se čini da imam probleme sa srcem, osećam jako lupanje (svakodnevno), probadanje i bol u levoj strani. Srce jako lupa preko odeće se poznaje njegov rad i ubrzano kuca. A pritisak mi je nizak. Šta da radim?
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Sa 15 godina nemaš osnova da misliš na bolesno srce a da je postojalo nešto ranije to bi se odavno pokazalo. U tim godinama još nije definitivno završen rast, ne rastu istom brzinom kosti, mišići i organi, a emotivne osobe sve jače doživljavaju i reperkutuje se na srce. Više fizičke aktivnosti, manje briga.