Poštovanje Vama doktore.
    Moja mama ima anginu pektoris i pije lekove anapril 1x1, presolor1x1, elekomuzid na treći dan. Molim Vas recite mi da li ovi lekovi leče anginu pektoris, da li su dobri. Da li postoji izlečenje i kako? Navodim da ona ima 54 god. I kad, kad visok pritisak recimo 170/110.
    Hvala.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Od lekova koje ste pomenuli samo je presolol terapija angine, elekomuzid verovatno niste napisali dobro jer nije u našoj farmakopeji, enalapril je za povišen pritisak. Mora da uzima i neku formu aspirina.