Poštovani,
    Često custvuvam zabrzano čukanje na srceto i vo toj moment koga ke go izmeram pritisokot mi e 116/64 a pulsot mi e 100. Da napomenam deka sum i pušač i da li toa igra uloga vo seto toa? I da li treba da pijam nešto za ova?
    Hvala.

    Odgovoreno: 09. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ako se epizode ubrzanog srca javljaju pri naporu to je očekivano. Ako se javljaju u miru, obično je vezano za emotivni status. Što se tiče pušenja, samo prva cigareta malo podiže frekcencu, puno kafa i alkohola može dići srčanu frekvencu.
      Pozdrav.