Molim Vas za vaše mišljenje,
    Doktor mi je preporučio Propranolol 2x20 mg kad osetim preskoke srca, a kada mi je sve mirno da ga prestanem koristiti. Na internetu sam naišla na podatke da se on ili pije ili se ne pije i da nije dobro stalno počinjati i prekidati njegovo korišćenje. Zanima me Vaše mišljenje da li to pravilo važi i koji je najkraći period u kome se on koristi.
    Unapred se zahvaljujem na odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 24. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Propranolol treba uzimati u kontinuitetu kod stalnog prisustva tegoba upravo zbog postojanja rebaund efekta. Ali, on će Vam pomoći u pojedinačnim napadima i jednokratnim uzimanjem.