Poštovani doktore,
    15-estak godina imam hipertenziju, a već tri godine pijem iste ljekove i nijesam išao na promjenu ljekova. Pijem hemopres 1/1 ujutro i katopil 25 1/1 ujutro. Terapija mi uglavnom reguliše pritisak ali da li bih trebao promjeniti npr, hemopres i koji je Vaš predlog.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Ako je ta terapija Vama efikasna ne postoji ni jedan razlog da je menjamo. Ali, hemopres podstiče diurezu a katopil deluje samo par sati, što znači da je Vaša hipertenzija baš blaga.