Poštovani,
    Molim doktora da mi objasni par stvari u vezi mog zdravlja. Na lekarskom pregledu u vezi posla sam otkrio da imam visok pritisak. On je 140 sa 95. Još nešto sam otkrio da se preterano znojim, ako nešto malo više radim znojim se preterano. Zadnje vreme sam otkrio da mi se i mokraća malo više oseća nego normalno, na poslu nisam preterano aktivan fizički ali se trudim što više da radim vežbe itd. Imam povišene trigliceride i malo veću masnoću ali ne mnogo.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Znojenje nije kardiološki problem i može biti propratni simptom puno toga. Pritisak trebate lekovima dovesti do toga da bude ispod 140 sa 90mmhg, najpre smanjenje unosa soli i tečnosti a ako to ne pomogne, onda lekovi.