Poštovani,
    Otkako znam za sebe imam problema sa niskim pritiskom, sada imam 47 god. I sve učestalije mi dolazi do približavanja gornjeg i donjeg pritiska, pogotovu pri promeni vremena (105/85 - 115/95) pijem dosta tečnosti i infuzioni rastvor kada mi je zaista loše, da li ima još neki savet, da li efortil pomaže u ovakvom slučaju.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 07. 2009.
    • Poštovani,
      To čega se pridržavate je i ono što najviše pomaže: tečnost ili slani rastvori. Effortil može pomagati kod ljudi sa urođeno niskim pritiskom ali taj lek mora propisati doktor.
      Pozdrav.