Ja samo želim da se zahvalim doktoru Perišiću na odgovoru u vezi mog pitanja za ves posle baypassa i da sam se iznenadio da je koronarni bypass operacija na otvorenom srcu. Još jednom vas pozdravljam i zahvaljujem se svima na uspešnoj saradnji i svako dobro vam želim.

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovani,
      hvala vama. Ova operacija se inače moče izvesti i sa minimalnim otvaranjem grudnog koša, to je operacija na kucajućem srcu, ali samo onda kada se radi jedan krvni sud.