. holer monitoring holter ekg monitoring uradjen dana 29. 06. 09. u trajanju od 23h i 59min. ukupan broj otkucaja 109426, maksimalna prefenkcija 136 17h i 49 min posle rucka i penjanje na 1 spratu minimalna prefenkcija 48 u toku spavanja registrovano je ritam sinusa sa 68 epizoda preko 120 u min registrovano je 1116 SVPB. i registrovane su epizodenegativnog t talasa u desnim prekordijalnim odvodima. DG. TAHIKARDIJA SUPERVERTIKULARNIH PAROKSIZMALI. RBBB. TRANSISORIJA. E MOLIM VAS DOKTORE STA OVO ZNACI I DALI JE STA RALEVANTNO I DALI JE POTREBNO DALJE STA RADIT ILI TEST OPTERECENJA ILI NESTO DALJE ISPITIVAT VELIKO HVALA i prepisana mi je terapija conkord dor 2/1 od 2, 5 milig i neke kapsule Q10 2/1 PO JE3DNA I DALI JE TO DOBRA TERAPIJA I EHO STRES JE RADJEN PRE TACNO GODINU DANA I SVE JE BILO OK MI ULTRA ZVUK PRE 3 MESECA I TO OK DALI JE POTREBNO STA PONAVLJAT JER SE I DALJE ZAMARAM I IDALJE DOBIJAM BOL U GRUDI

    Odgovoreno: 09. 07. 2009.
    • Poštovani, vaš ekg pokazuje distonične, visoke, šiljate, šatoraste t talase, prilično tipične za osobe koje su stalno napete i nervozne. Nema znakova ožiljka, nema znakova ishemije srčanog mišića. Imate povremene napade ubrzanog rada srca, a terapija koju ste dobili je adekvatna. Pozdrav