Poštovani doktore,
    Moje je pitanje: koliko je "normalno" da nakon urađena dva baj pasa i dalje postoji ishemija srca? Operacija je urađena prije 15 dana tata mi se osjeća dobro i fizički je aktivan. Par sati dnevno šeta i dobro se osjeća.
    Unaprijed sam Vam zahvalna!

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Malo Vas ne razumem, ako je operacija urađena pre 15 dana a tata je dobro, kako znate da postoji ishemija srca? Može postojati ako neki od baj paseva ne funkcioniše ili ako postoji još neki kritičan krvni sud koji se nije mogao rešiti baj pasom zbog veličine ili nekog drugog razloga.
      Pozdrav.