Poštovani,
    Ugrađena su mi tri stenta u Martu 2007 god. Operisao sam karcinom laringsa 2003 god. Nastavio sam da radim težak fizički posao. Kakvo je Vaše mišljenje o tome? Ne radim profesionaslno nego privatno težak posao, lako se umorim, teško se odmorim, odnosno stalno sam umoran. Terapiju koristim redovno i u propisanim količinama molim mišljenje. Molim diskreciju. Da se odgovori ako moguće lično el. Pošta.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Teško je da Vam iz oskudnih podataka koje ste poslali dam mišljenje o radnoj sposobnosti, to inače rade lekari medicine rada. Bitno je i koliko imate godina, stanje svih sistema, težina, radno mesto, pa je i zato najbolje kontaktirati takvu specijalnost.