Poštovani dr. Zorane,
    Pošto sam par puta padao u nesvest išao sam na ispitivanja. Rađen mi je tilt test i holter srca i ustanovljeno mi je da se radi o vazovagagalnoj sincopi. Imam 24 god i pritisak mi je do pre par godina bio 130 sa 90 sada je 100 sa 60, idem u teretenu ali ne vežbam mnogo nemam neka veća opterećenja, možete mi pojasniti šta je ustanovljeno kod mene.
    Hvala Vam. Aleksandar

    Odgovoreno: 28. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Predlažem neurokardiološko ispitivanje na bežanijskoj kosi kod prof dr. Baneta Milovanovića, potreban Vam je plavi uput overen u matičnoj filijali fonda. To je vrsta ispitivanja koja bi pomogla. Pozdrav