Poštovani,
    Moj otac ima 62 godine rađena mu je katerizacija srca i odlučeno da mu se ugradi pejs mejker, interesuje me da li će posle operacije moći da radi ili će živeti kao invalid, inače je jako vredan i pošao ga održava pa se bojimo ako više ne bude mogao raditi da će imati psihičkih problema.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 28. 06. 2009.
    • Poštovana,
      Na kateterizaciji se donosi odluka o lečenju koronarne bolesti ali je Vaš otac verovatno imao usporenje srca prilikom davanja kontrasta pa je postavljena indikacija za pejsmejker. Ugradnja ovog aparata će mu omogućiti potpuno normalan život bez ikakvih ograničenja.
      Pozdrav.