Poštovani,
    ja imam ubrzano lupanje srca i probadanje u predelu srca. Brzo se zamaram i kad se umorim počinje mi se mantati. Kada sam u zagušljivoj prostoriji na primer punoj dima onda mi se pojavi ko knedla u grlu i počne mi se mantati i ubrzano lupait srce. Radio sam sve holter ekg i ultrazvuk srca sve je uredu. Ranije pre nastanka ovih problema nisam ništa osjećao i bavio sam se profesionalno sportom. Inače sam visok 183 cm i težak 89 kilograma i imam 16 godina. Molim vas za savet ne znam šta da radim jer me to strašno plaši. Ako ste upoznati sa ovim problemom molim vas da mi objasnite i kažete šta bi to moglo da bude.
    Veliko hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 06. 2009.
    • Poštovani,
      u opisu vaših tegoba nema nikakvih nagoveštaja bolesti. Vrtoglavica koju imate u zagušljivim prostorijama nije neobična u osoba vaših godina. Izbegavajte uslove koji vam ne prijaju, a urađena dijagnostika je u najboljem redu i to je najvažnije. Nastavite sa sportom.