Poštovani,
    Hvala na odgovoru ali bih vas morao još nešto da pitam pošto ste vidjeli na nalazu se ne pokazuju znaci poremećaja rada srca. Ja bih vas pitao šta bi moglo biti to da imam problema da me to nešto bocka i probada u tom lijevom dijelu oko srca i da li može biti nešto drugo da nije srce i da li ako ranije nije ništa otkriveno može li se steći ta neka ne daj bože bolest nakon nekoliko mjeseci od zadnjeg pregleda kod kardiologa mislim na aritmiju ako nije bilo poremećaja mogu li se oni vremenom pojaviti i ako može vaše mišljenje šta bi moglo biti to što me probada i stvara te neke bolove.
    Hvala unapred jos jedanput i pohvaljujem ovaj sajt jer pomaže ljudima u davanju saveta