Vec par dana osecam da mi trnu prsti na ruci /vise na desnoj ruci /kada legnem bavim se poslom gde vecinu vremena provodim sedeci, /nastavnica i bibliotekarka/ danas sam osetila da mi je do pola utrnuo mali prst dok sam radila, pa me interesuje zbog cega dolazi do opisanog stanja. Mada sam primetila pre dva dana da su mi trnuli i prsti na nogama dok sam lezala, sto nisam primecivala ranije. Hvala

    Odgovoreno: 29. 05. 2009.
    • Poštovani, sedanterni način rada i života pogoduje nastanku simptoma slabije cirkulacije na šta liče ove vaše tegobe. Dok sedite istežite stopala i šake, mrdajte prstima, aktivirajte se fizički. Pozdrav

Komentari na pitanje: #29521

    • Cao, imala sam poverdu na poslu, povredila sam palac i nemogu nikako da ga mrdam, imam bolove u cijeloj ruci, ramenu, vratu glava i trnu mi prsti u desne ruke mali i do malod. Hvala unapred