Poštovani,
    Ja sam iz Skoplja i pošto sam često u ovoj stranici hteo sam da od vas tražim savet u vezi moje majke koja ima 60 godina i boluje od visokog pritiska, problem je u tome da ona i ako pre spavanja pije lekove ali kada se budi ujutro njen pritisak je 180-90, a inače preko dana primetio sam da joj je stabilan pritisak! Sada meni nije jsano što baš skoro svaki dan preko zore stvara se taj problem!? Kardiolog nam je rekao da možda je to od nervne baze i nam je preporučio da napravimo analizu mokraće pa je ispalo da ima infekciju bubrega pa nam je napisao baktrim lekove, čudno to da deset dana što je pio te tablete nije imala probleme pritiska krvi! Nadam se da sam bio jasan da možete razumeti suštinu problema!
    Pozdravljam!

    Odgovoreno: 25. 05. 2009.
    • Poštovani,
      sprovedite ponovne kontrole kod nefrologa i kardiologa da bi se lečenje oba sistema nastavilo kako treba. Normalan pritisak u vreme uzimanja bactrima nema veze sa tim lekom, posledica je nečeg drugog.