Poštovani,
    Da vas pitam meni je puls stalno veliki i to oko 115, 120 stalno mi je toliko, čak i kada nisam uznemirena, kada se sasvim normalno osećam, da li treba kardiologa da posetim, imam 19 godina.
    Hvala

    Odgovoreno: 24. 05. 2009.
    • Poštovani,
      najverovatnije da ste zdravi a da je ubrzan rad srca nešto što se viđa u osoba vašeg uzrasta: sve emotivno se pretvara u somatsko, i srce radi normalnom brzinom samo u snu. Kardiolog će vam dati koristan savet.