Poštovani,
    Imam 28 godina, bolovao sam od ulcer duplex bulbi duadenum jos od 2005. god i od tada kada sam imao melenu, nikako ne mogu da prođem barem dnevno bez aritmije i povišenog krvnog pritiska koji se kreće od 140/95, osećam umor i zamor. Ma da radim veoma stresan kancelarujski posao ali se fizički ne zamaram. Išao sam na različite preglede ali doktori mi nisu nikada ništa prepisali a sada osećam i bol u grudnom košu?
    Unapred se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.
    • Poštovani,
      lekovima dovedite pritisak na vrednosti ispod 140/90mmhg, bol koji opisujete sigurno nije srčanog porekla. Da bi se aritmija tretirala treba je prvo identifikovati na ekgu.