Poštovani,
    Imam nizak pritisak 90 sa 60 ponekad i malo niži, puls mi se kreće od 58 do 65 da li postoji neki lek napominjem da imam holesterol i da pijem fenolip od 160mg, atoris od 20mg i aspirin protekt od 100mg recite mi šta da preduzmem u vezi mog niskog pritiska jer ponekad ujutru baš imam problem da profunkcionišem!
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.
    • Poštovani,
      uzimate lekove za smanjenje parametara lipidnog statusa i sprečavanje tomboze i oni ne utiču na pritisak. Postoje lekovi za podizanje pritiska ali oni su krajnja mera. Pokušajte sa većim unosom tečnosti.