Poštovani,
    da i ja tako počnem, interesuje me opis sledećih stvari trigleciridi 2.31 ukupno holesterol 6.79 hdl-holesterol 1.53 ldl-holesterol4. 21 non hdl-holesterol 5.26 ldl koeficijent 4.44 index ateroskleroze 2.75 izgled seruma bistar
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Sve ste napisali sem pitanja. Ako želite komentar vaših nalaza, parametri lipidnog statusa su povišeni i zahtevaju terapiju i dijetu da redukcijom masti životinjskog porekla.