Doktore,  Ugradjen mi je stent "Cypher Select" 18mm.Interesuje me kvalitet  stenta.Hvala.

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    • Cypher Select je metalni koronarni stent koji je sa endotelne strane  natopljen citostatikom (sirolimus) što ima za cilj da smanji na minimum  jednu od močućih komplikacija ugrađenih stentova: neointimalnu  proliferaciju i ponovno zapušenje arterije. Cypher je u ovom trenutku  stent sa najviše pozitivnih referenci u svetu. Kvalitet: najveći.