Imam 41 godinu, u poslednje vreme imam vertigo koji se javi pa  nestane.Trigliceridi su 3,90 i holesterol 6,90.Iznad dozvoljene granice,  to su rezultati posle svih slava i novih godina.Jesenas sam vodio računa  o dijeti ali sam za 20 dana sve pokvario.Posle slave gde sam se dobro  najeo, osetio sam bol u grudima.Rezultati interniste su bili dobri.Imam  osećaj uznemirenosti i straha.Kako se ponašati.

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    • Vertigo: konsultovati neurologa (vertebralni sliv) i ORL specijalistu  (srednje i unutrašnje uho). Lipoproteinski status Vam je loš a Vi možete  sprovoditi adekvatnu dijetu ili se javiti lekaru da Vam propiše neki lek  zaa obaranje tg.