Tata mi ima problema sa visokim krvnim pritiskom,za koji nije ni  znao.Jednom je dobio jake bolove u predelu srca,izgubio je svest i tada  se obratio lekaru.Konstatovali su mu zadebljanje blizu srca.Ja se  nerazumem nimalo oko toga pa bih vas molila da mi malo objasnite o čemu  se radi i da li je u velikoj opasnosti moj tata zbog toga.Unapred sam  vam zahvalna.

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    •  Pitanje je na žalost veoma neprecizno. Ako se misli na zadebljanje srčanog  mišića to je najčešće posledica dugotrajno povišenog krvnog pritiska. Nije  mi jasno koji je bio razlog za gubitak svesti i da li je imao vezu sa  srčanim statusom.