Moje poštovanje!
    Imam kćerku od 16 godina i povremeno, ne često, osjeća, po njenom opisu "razarujući" bol u predjelu grudnog koša. Šta bi to moglo biti? Zakazan joj je uz srca tek za 10 dana, pa Vas molim da mi prije tog datuma date odogovor tj. pretpostavku o čemu se radi.
    Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Sigurno da nije ništa vezano za srce, devojčice dosta izrastu oko 14 i 15 godina, ne porastu sve strukture istom brzinom. Nema razloga za strah, bol u grudima je simptom bolesti koje idu puno kasnije a i praćene su i obiljem drugih simptoma.
      Pozdrav.