Poštovani,
    Imam 50 godina, pre 3 meseca mi je postavljena dg apsolutne aritmije. Terapija koju sam dobio je sledeća: amiodarin, concor, propafen, farin, enalapril, holipam. Bojim se da je terapija koju uzimam jaka i da će mi dodatno oštetiti srce pa me zanima šta vi mislite o tome?
    Hvala!

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Da budem iskren terapija jeste jaka i dati su zajedno lekovi koji se po meni ne bi trebali kombinovati (mislim na propafen i amiodaron zajedno) bez velike potrebe. Ovakva kombinacija, uz concor može Vas jako usporiti. Farin je zbog smanjenja mogućnosti stvaranja tromba, holipam za holesterol i enalapril za pritisak.
      Pozdrav.