Imam 20 godina, visoka sam 167cm taska sam 55 kg. uglavnom moj pritisak je nizi oko 100/60 nekad i 90/50 ali osjecam se odlicno pri takvom pritisku. Takav pritisak je nasledan u mojoj porodici. toliko za uvod... Moj problem je sledeci, prije 2 dana moj pritisak je bio 90/70, osjecala sam se jako lose, imala jako zujanje u usima koje se ponavljalo u par navrata. a zati je sve posle 15 minuta nestalo. Mozaete li mi reci sta mioze biti uzrok tome.
    Unaprijed HVALA

    Odgovoreno: 20. 03. 2007.

    • Imali ste kratkotrajan pad pritiska koji se može javiti iz puno razloga (gubitak tečnosti posle povraćanja ili proliva, obilna menstruacija, vagalni refleks itd). verovatno da je ovo poslednje bilo uzrok kod Vas, može se javiti kod preteranog utopljavanja i pregrevanja organizma.