Poštovanje,
    Od nedavno sam primetio na koži ruku i butina čudne modrice i podlive. Uzimam zyllt, cardiopirin, norvasc, monoprilplus, monizol, presolol, simvor i omeprol. Prvog Septembra 2008 godine ugrađen mi je stent - tscunami-na lca, stenoza 95%. Da li su neki od lekova koje koristim uzrok modrica odnosno podliva koji me ne bole?
    Hvala Đole-53.

    Odgovoreno: 05. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Podlivi koje opisujete su posledica zajedničkog uzimanja zyllta i cardiopirina. Ako je za utehu, to znači da ste reaktor na lekove i da stent nije ugrožeen trombozom.
      Pozdrav.