POSTOVANI DOKTORE POSTAVILA SAM VAM ITANJE PRIJE NEKOLIKO DANA I JOS  NISAM DOBILA ODGOVOR PA CU POKUSATI PONOVO.U POSLEDNJIH 20-TAK DANA  OSECAM BOL U LEVOJ STRANI RUKE VRATA I KICMEOG STUBA, MADA TA BOL I NIJE  TAKO JAKA NASUPROT NAGLIH PROBADANJA PO SREDINI IZMEDJU DOJKI TRAJE PO  NEKOLIKO SEKUNDI I NAKON TOGA SE POVLACI. SADA JE SVE TO LAGAO PRESLO  PONEKADA I U DESNU STRANU ALI SADA SU SE BOLOVI JAVILI NA DESNOJ STRANI  STOMAKA PO MOJOJ PROCENI NA MESTU SLEPOG CREVA. DA LI SVE TO SMATRATE  OZBILJNOM SITUACIJOM DA LI JE POTREBAN LEKARSKI PREGLED I STA KONKRETNO  DA LI JE ZABRINJAVAJUCE IMAM 24 GOD (jedan porod) UNAPRED ZAHVALNA

    Odgovoreno: 29. 01. 2008.
    • Poštovana  bio sam na putu pa se nakupilo pitanja i evo prvo Vama da odgovorim. Vađ  opis tegoba aapsolutno ne liči na srčanu simptomatologiju, pre može imati  aspekt neke neuralgije. Kod mladih majki se često zbog nošenja dece  javljaju ovakve tegobe, pogotovu ako nose dete uglavnom istom rukom.  Konsultujte fizijatra.