Poštovani,
    I pored terapije sintrom-om 4mg kao redovna terapija inr posle operacije srca mesec dana nije povecan već su zadnja tri merenja (nedeljno) sledeća 1. 35, zatim 1, 79 i poslednje merenje je 1, 55 (da podsetim za pacijente pod terapijom treba da bude 2, 4-4, 0) . Pitanje bi bilo kako povecati inr u tim granicama i tu ga zadržati, i šta pacijent treba da jede jer smo sve probali. Neko kaže salate a neko kaže da hranu sa hlorofilom nikako ne konzumirati jer se kosi sa sintron-om? Molim za pomoć jer otac postaje očajan i ulazi u depresiju...
    Hvala.

    Odgovoreno: 14. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #26283

    • Pozdrav zanima me izostanvljane terapije zbog konzumiranja alkohola hval