Poštovani, imam problem sa preskakanjem srca uzastopno 7-8 dana tačnije, 7-8 noći, jer mi se to dešava samo dok se uspavljujem, samo što počnem da tonem u san počinje preskakanje, znam da je normalno da srce ponekad prečkoči al meni se to dešava na svakih 2-3 minuta dok ne utonem u san, što je jako teško jer se uplašim pa vas molim da mi kažete kako da sebi pomognem, zakazala sam kod kardiologa ali tek za 2. 06. Inače imam 29 godina i već pijem Concor zbog velikog broja otkucaja preko 100 u stanju mirovanja. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 14. 04. 2009.
    • Puls preko 100 koji pominjete je verovatno odraz uznemirenosti koju osećate pa Vam je i Vaš lekar dao lek - Concor koji će smanjiti frekvencu. On takodje smanjuje i učestalost ekstrasistola koje su ustvari to što Vam smeta. Možda treba uvesti večernju dozu leka.