Imam 35 godina i imam povišen krvni pritisak. Pijem Nebilet 1/4 ujutru, hol.7.99 LDL 6.10 TG2.05 da li je zato potrebna neka terapija? Pojavile su mi se kesice ispod očiju i to je počelo da me zabrinjava.
    Koji je pregled potreban?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 04. 2009.
    • Povišeni su Vam i holesterol i trigliceridi ali s obzirom na Vaše godine ipak pokušajte prvo sa dijetom, a ako ne uspe onda tek lekovi za obaranje holesterola.
      Kesice ispod očiju?? Možda nespavanje i umor, ne mora odmah da bolest bude na umu.