Poštovani,
    imam povišen krvni pritisak. Ujutru je negde oko 140/80 u podne je oko 150/65 a uveče je oko 130/80. To su neke gornje granice. Neretko se dešava i da je sasvim ok 120/80. Dakle primetio sam da mi je samo gornji povišen. Doktor mi je prepisao Prilindu jednu polovinu od 2.5 mg ujutru tj. 1.25 mg svako jutro. Ali primetio sam da mi taj lek snižava samo donji, evo danas je bio 151/64 negde oko 14.00 h
    Zanima me, kako još mogu uticati da se taj gornji pritisak stabilizuje.
    Unapred hvala