Moja majka ima 79 godina i dijagnostifikovana joj je stabilna angina pektoris. Prepisana je terapija Izosorb retard Preduktal, Dilatrend, Tritace comp, Aspirin 100 mg i za dijabetes tip 2 Glioral i Gluformin, uz Holipam. Čim je počela da uzima Izosorb, puls joj je išao preko 90 otkucaja, tako da je kasnije lokalni internista Dilatrend zamenio Concorom 5 mg, pola ujutru i pola uveče. Od tada puls joj se kreće od 62 do 75.
    Moje pitanje je, da li Concor, umesto Dilatrenda ide uz ovu dijagnozu sa svim ostalim lekovima?
    Hvala!