Poštovani,
    pisala sam vam pre oko mesec dana u vezi mog ginekološkog problema, ali odgovor nisam dobila. Ne znam zašto, ali pretpostavljam da je zbog toga što ste ažurirali stranu. Pišem vam ponovo, čisto da vas podsetim :) i da pitam u vezi zdravlja moje majke. Pitanje je u vezi njenog krvnog pritiska. Već odavno joj se približava, 80/60 i ima očajnu glavobolju. Ne spava noću. Zbog toga što je nedavno bila pod stresom pila je leksilium za smirenje, od koga joj je kaže stanje još gore. Šta da preduzmemo kako bi joj se krvni pritisak regulisao? Ona ima 57 godinai oko 60 kilograma. Pozdravljam vas u nadi da će te odgovoriti kako da pomognem mojoj mami.
    Hvala unapred, Biljana

    Odgovoreno: 22. 03. 2009.
    • Ako ste imali ginekološki problem pitanje je usmereno prema ginekologu. Što se tiče pritiska Vaše mame on jeste nizak i ja bih preporučio ispitivanje na Kabinetu za neurokardiologiju na Bežanijskoj kosi kod prof Baneta Milovanovića, gde bi se nizak pritisak ispitao i našla odgovarajuća terapija.