Imam 27 god, pritisak 90/65 otkucaji 90 neked 100 a nekad 60 doktor opšte prakse mi je rekao da se tokom pregleda slušalicama čuje neki treći zvuk srca i imam jaka probadanja svakodnevno u predelu srca. Da li bi trebala ići na neki pregled dalje ili je to nešto uobičajeno?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Mislim da Vam ne trebaju dodatni pregledi, ako napadi ekstrasistola učestaju i počnu Vam pravti smetnje (gušenje, osećaj panike, nelagodnost u grudima) možete raditi Holter i EHO srca.